Amphenol Industrial 97-4106A18-1PY
97-4106A18-1PY picture photo
Mfg. Part Number
97-4106A18-1PY
Brief Description
97-4106A18-1PY
Datasheet Download
97-4106A18-1PY.pdf
Availability of 97-4106A18-1PY
QUANTITY
97-4106A18-1PY Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-4106A18-1PY
Internal Part NumberEIS-97-4106A18-1PY
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-4106A18-1PY
Related Links97-4106, 97-4106A18-1PY Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-4106A18-1PY Details Description
Related parts for 97-4106A18-1PY
Crystal 12.3520MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Through Hole Cylindrical Can, Radial datasheet.pdf
JTAG-BOOSTER FOR ADSP-21XXX 3.3V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 31 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR BGA6489B datasheet.pdf
MOSFET 6N-CH 40V 180A ISOPLUS datasheet.pdf
RES 510K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
PS 24V 10W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 500 OHM 5% 30W datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
13W3 F 30A PC TAIL 4-40 datasheet.pdf