Amphenol Industrial 97-4106A28-12PW
97-4106A28-12PW picture photo
Mfg. Part Number
97-4106A28-12PW
Brief Description
AB 26C 26#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-4106A28-12PW.pdf
Availability of 97-4106A28-12PW
QUANTITY
97-4106A28-12PW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-4106A28-12PW
Internal Part NumberEIS-97-4106A28-12PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-4106A28-12PW
Related Links97-4106, 97-4106A28-12PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-4106A28-12PW Details Description
Related parts for 97-4106A28-12PW
CONN HEADER .100 DUAL R/A 26POS datasheet.pdf
RES SMD 59K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
LIGHT PIPE ROUND 4MM CLEAR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE SKT datasheet.pdf