TE Connectivity Deutsch Connectors 983-6KE24-30S6-L
983-6KE24-30S6-L picture photo
Mfg. Part Number
983-6KE24-30S6-L
Brief Description
CONN PLUG 30POS STRGHT
Datasheet Download
983-6KE24-30S6-L.pdf
Availability of 983-6KE24-30S6-L
QUANTITY
983-6KE24-30S6-L Order Process
Ship out your order
Specifications of 983-6KE24-30S6-L
Internal Part NumberEIS-983-6KE24-30S6-L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS non-compliant
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)983-6KE24-30S6-L
Related Links983-6KE2, 983-6KE24-30S6-L Datasheet, TE Connectivity Deutsch Connectors Distributor
983-6KE24-30S6-L Details Description
Related parts for 983-6KE24-30S6-L
TRIAC ALTERNISTOR 800V TO218X datasheet.pdf
IC DAC 10BIT 3V SRL-IN 8-SOIC datasheet.pdf
CARDEDGE 12POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
SMARTDISPLAY SUPER RED/GREEN LED datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 66POS STRGHT PINS datasheet.pdf
TUNER DIVERSITY SDB/DVB-T 56TQFN datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 400MA 650 MOHM datasheet.pdf
BUZZ VAC/DC 2.9KHZ FAST PULSE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf