FFF 98426-G06-22-148LF
98426-G06-22-148LF picture photo
Mfg. Part Number
98426-G06-22-148LF
Datasheet Download
98426-G06-22-148LF.pdf
Availability of 98426-G06-22-148LF
QUANTITY
98426-G06-22-148LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 98426-G06-22-148LF
Internal Part NumberEIS-98426-G06-22-148LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
Number of Positions44
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Length - Overall0.673" (17.10mm)
Length - Post (Mating)0.157" (4.00mm)
Length - Stack Height0.583" (14.80mm)
Length - Tail0.091" (2.30mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)98426-G06-22-148LF
Related Links98426-G06, 98426-G06-22-148LF Datasheet, FFF Distributor
98426-G06-22-148LF Details Description
Related parts for 98426-G06-22-148LF
RES 800 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SUMMER-WINTER datasheet.pdf
IC BUS SWITCH 20BIT 48TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 47.5KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
IC SPDT SW LNA 2.40GHZ 24MCOB datasheet.pdf
SURGE STOPPER W/DIODE SMD datasheet.pdf
CABLE 12POS .100 JUMPER 2.1 INCH datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf