FFF 98426-G10-05-188LF
98426-G10-05-188LF picture photo
Mfg. Part Number
98426-G10-05-188LF
Datasheet Download
98426-G10-05-188LF.pdf
Availability of 98426-G10-05-188LF
QUANTITY
98426-G10-05-188LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 98426-G10-05-188LF
Internal Part NumberEIS-98426-G10-05-188LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
PackagingBulk
Number of Positions10
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Length - Overall0.831" (21.10mm)
Length - Post (Mating)0.157" (4.00mm)
Length - Stack Height0.740" (18.80mm)
Length - Tail0.091" (2.30mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)98426-G10-05-188LF
Related Links98426-G10, 98426-G10-05-188LF Datasheet, FFF Distributor
98426-G10-05-188LF Details Description
Related parts for 98426-G10-05-188LF
SMART POWER MODULE 30A SPM27-EA datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS MICRO8 datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 6V datasheet.pdf
LED MT SR VERT X 0.425" UNIV datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 1.9A 149 MOHM SMD datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP12T datasheet.pdf
OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 38POS datasheet.pdf
AM5 SWITCH 16A SPDT SHRT RLLR LV datasheet.pdf
FF324 MECH SAMPLE OPEN O/E datasheet.pdf
MAIN DEVICE SUB ASSY 200A datasheet.pdf