FFF 98426-G10-25-188LF
98426-G10-25-188LF picture photo
Mfg. Part Number
98426-G10-25-188LF
Datasheet Download
98426-G10-25-188LF.pdf
Availability of 98426-G10-25-188LF
QUANTITY
98426-G10-25-188LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 98426-G10-25-188LF
Internal Part NumberEIS-98426-G10-25-188LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package300
PackagingBulk
Number of Positions50
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.079" (2.00mm)
Length - Overall0.831" (21.10mm)
Length - Post (Mating)0.157" (4.00mm)
Length - Stack Height0.740" (18.80mm)
Length - Tail0.091" (2.30mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)98426-G10-25-188LF
Related Links98426-G10, 98426-G10-25-188LF Datasheet, FFF Distributor
98426-G10-25-188LF Details Description
Related parts for 98426-G10-25-188LF
IC ARM7 BLUESTREAK MCU 176LQFP datasheet.pdf
TRIMMER 200 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
DISPLAY GRAPHIC 12KEY ETH OP6700 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 190PS DIP .050 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER STR DL 30PS GOLD SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CABLE JUMPER 1.25MM .076M 38POS datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 216POS .050 SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
CABLE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 2A DO214AA datasheet.pdf