TXC CORPORATION 9B-22.1184MAAJ-B
9B-22.1184MAAJ-B picture photo
Mfg. Part Number
9B-22.1184MAAJ-B
Manufacturer
Product Category
Crystals
Brief Description
Crystal 22.1184MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US
Datasheet Download
9B-22.1184MAAJ-B.pdf
Availability of 9B-22.1184MAAJ-B
QUANTITY
9B-22.1184MAAJ-B Order Process
Ship out your order
Specifications of 9B-22.1184MAAJ-B
Internal Part NumberEIS-9B-22.1184MAAJ-B
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Crystals and Oscillators
FamilyCrystals
Series9B
PackagingBulk
TypeMHz Crystal
Frequency22.1184MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Ratings-
Mounting TypeThrough Hole
Package / CaseHC49/US
Size / Dimension0.453" L x 0.197" W (11.50mm x 5.00mm)
Height0.145" (3.68mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9B-22.1184MAAJ-B
Related Links9B-22.11, 9B-22.1184MAAJ-B Datasheet, TXC CORPORATION Distributor
9B-22.1184MAAJ-B Details Description
Related parts for 9B-22.1184MAAJ-B
RES SMD 432 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
LONG AXE 1-4 QC B ACTURATOR datasheet.pdf
SAFETY MAT 600X550MM datasheet.pdf
Connector Socket 17 Position 0.200" (5.08mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RELAY GEN PURP datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf