TXC CORPORATION 9C-25.000MAGJ-T
9C-25.000MAGJ-T picture photo
Mfg. Part Number
9C-25.000MAGJ-T
Brief Description
Crystal 25.0000MHz 30ppm 18pF 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount HC-49S
Datasheet Download
9C-25.000MAGJ-T.pdf
Availability of 9C-25.000MAGJ-T
QUANTITY
9C-25.000MAGJ-T Order Process
Ship out your order
Specifications of 9C-25.000MAGJ-T
Internal Part NumberEIS-9C-25.000MAGJ-T
TypeMHz Crystal
Frequency25MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseHC-49S
Size / Dimension0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Height0.161" (4.10mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9C-25.000MAGJ-T
Related Links9C-25.0, 9C-25.000MAGJ-T Datasheet, TXC CORPORATION Distributor
9C-25.000MAGJ-T Details Description
Related parts for 9C-25.000MAGJ-T
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CHOKE COMMON MODE 7MH 2.2A T/H datasheet.pdf
IC PCI SW 64LANE 16PORT 1156BGA datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG YELLOW CC 0.8" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
RES 49.9K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
POLYSNAP POWER INLET MODULE datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 3POS SNGL SMD datasheet.pdf
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 1411 datasheet.pdf