Yageo 9T06031A6800CAHFT
9T06031A6800CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T06031A6800CAHFT
Brief Description
RES SMD 680 OHM 0.25% 1/10W 0603
Datasheet Download
9T06031A6800CAHFT.pdf
Availability of 9T06031A6800CAHFT
QUANTITY
9T06031A6800CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T06031A6800CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T06031A6800CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)680
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.1W, 1/10W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package0603
Size / Dimension0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height0.022" (0.55mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T06031A6800CAHFT
Related Links9T06031A, 9T06031A6800CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T06031A6800CAHFT Details Description
Related parts for 9T06031A6800CAHFT
SIDACTOR BI 90V 250A DO-214AA datasheet.pdf
IC BUS TRANSCVER 20BIT 56BGA datasheet.pdf
RES SMD 80.6KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
EVALUATION MODULE FOR BQ24305 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 250W datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS INLINE SKT CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 18PF 5KV R7 AXIAL datasheet.pdf
10000UF 16V 30X30MM 105C 5000H datasheet.pdf