Yageo 9T12062A1133CAHFT
9T12062A1133CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A1133CAHFT
Brief Description
RES SMD 113K OHM 0.25% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A1133CAHFT.pdf
Availability of 9T12062A1133CAHFT
QUANTITY
9T12062A1133CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A1133CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A1133CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)113k
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A1133CAHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A1133CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A1133CAHFT Details Description
Related parts for 9T12062A1133CAHFT
IC 2.93V SUPPLY MONITOR 8-SOIC datasheet.pdf
IC MCU 16BIT ROMLESS 128QFP datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM datasheet.pdf
IC REG VOLT MIC 100MA 5V 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FUSE 125MA 600V GLASS SHORT RJS datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 15A TO220 datasheet.pdf