Yageo 9T12062A34R0CAHFT
9T12062A34R0CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A34R0CAHFT
Brief Description
RES SMD 34 OHM 0.25% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A34R0CAHFT.pdf
Availability of 9T12062A34R0CAHFT
QUANTITY
9T12062A34R0CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A34R0CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A34R0CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)34
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A34R0CAHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A34R0CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A34R0CAHFT Details Description
Related parts for 9T12062A34R0CAHFT
CONN RING 4/0AWG #3/8 TIN datasheet.pdf
RES 4.99K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
POT 10K OHM 1/10W LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 2.37K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CAP MINI PANEL INDICATOR WHITE datasheet.pdf
RES 215K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP5T SOLDER SHORT datasheet.pdf
FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 178 TYP datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X35MM L-TAB datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V datasheet.pdf