Yageo 9T12062A4223CAHFT
9T12062A4223CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A4223CAHFT
Brief Description
RES SMD 422K OHM 0.25% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A4223CAHFT.pdf
Availability of 9T12062A4223CAHFT
QUANTITY
9T12062A4223CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A4223CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A4223CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)422k
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A4223CAHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A4223CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A4223CAHFT Details Description
Related parts for 9T12062A4223CAHFT
DIODE ZENER 15V 300MW SMT3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
BOARD EVAL BASED ON ST2S06A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 301 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 51.1K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
AM63163A252 BLADE HOLDER datasheet.pdf
TRANSPONDER RFIC HITAG S UNCASED datasheet.pdf
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917 datasheet.pdf