Yageo 9T12062A6343CAHFT
9T12062A6343CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A6343CAHFT
Brief Description
RES SMD 634K OHM 0.25% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A6343CAHFT.pdf
Availability of 9T12062A6343CAHFT
QUANTITY
9T12062A6343CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A6343CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A6343CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)634k
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A6343CAHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A6343CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A6343CAHFT Details Description
Related parts for 9T12062A6343CAHFT
RES SMD 10M OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 15V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC SDRAM 128MBIT 166MHZ VFBGA datasheet.pdf
PREMOFLEX 1.00 JMPR LGT 152 TYPE datasheet.pdf
OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf