Yageo 9T12062A6800CAHFT
9T12062A6800CAHFT picture photo
Mfg. Part Number
9T12062A6800CAHFT
Brief Description
RES SMD 680 OHM 0.25% 1/8W 1206
Datasheet Download
9T12062A6800CAHFT.pdf
Availability of 9T12062A6800CAHFT
QUANTITY
9T12062A6800CAHFT Order Process
Ship out your order
Specifications of 9T12062A6800CAHFT
Internal Part NumberEIS-9T12062A6800CAHFT
PackagingTape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)680
Tolerance±0.25%
Power (Watts)0.125W, 1/8W
CompositionThin Film
Features-
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Package / Case1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package1206
Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Height0.026" (0.65mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)9T12062A6800CAHFT
Related Links9T12062A, 9T12062A6800CAHFT Datasheet, Yageo Distributor
9T12062A6800CAHFT Details Description
Related parts for 9T12062A6800CAHFT
RES 2.2 OHM 20W 5% TO220 datasheet.pdf
IC UNBUFFERED INVERTER LP 6-XSON datasheet.pdf
MEMORY CARD COMPACTFLASH 8GB datasheet.pdf
IC FPGA 377 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W datasheet.pdf
IC LEVEL SHIFTER 1CH HS 8-SOIC datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 73A TO247AC datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES 5K OHM RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 170VWM 275VC DO-215AA datasheet.pdf
CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf