Amphenol RF A-1PA-113-064B2
A-1PA-113-064B2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-064B2
Brief Description
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 64MM
Datasheet Download
A-1PA-113-064B2.pdf
Availability of A-1PA-113-064B2
QUANTITY
A-1PA-113-064B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-064B2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-064B2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length2.52" (64.00mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-064B2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-064B2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-064B2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-064B2
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM datasheet.pdf
IC DAC 12BIT R-R SINGLE 3V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC MPU Q OR IQ 1.5GHZ 1295FCBGA datasheet.pdf
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B M32 datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 9V 1W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 24PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
13W3 F 30A PC TAIL 4-40 datasheet.pdf