Amphenol RF A-1PA-113-250G2
A-1PA-113-250G2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-250G2
Brief Description
R/A PLUG JUMPER 1.13MM, 250MM LE
Datasheet Download
A-1PA-113-250G2.pdf
Availability of A-1PA-113-250G2
QUANTITY
A-1PA-113-250G2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-250G2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-250G2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Length9.84" (250mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorGray
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-250G2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-250G2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-250G2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-250G2
PHOTOTRANSISTOR 800NM 3MM datasheet.pdf
IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES 33.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V/2V 0.15A 5SOT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CABLE 2COND 24AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CAP CER 1PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf