Amphenol RF A-1PA-113-999B2
A-1PA-113-999B2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-113-999B2
Brief Description
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 999MM
Datasheet Download
A-1PA-113-999B2.pdf
Availability of A-1PA-113-999B2
QUANTITY
A-1PA-113-999B2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-113-999B2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-113-999B2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length39.33" (999mm)
Cable Type1.13mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorBlack
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-113-999B2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-113-999B2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-113-999B2 Details Description
Related parts for A-1PA-113-999B2
RES 44.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS 1MM GOLD SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
RES 706K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SNAP-ACTING datasheet.pdf
FERRITE CORE P 500NH N48 datasheet.pdf
FIXED IND 9.1UH 220MA 1.62 OHM datasheet.pdf
MULTIFIT MK2ST-ST7P datasheet.pdf
AM5 SWITCH .1A SPDT SHRT HNGE LV datasheet.pdf
CONN HEADER .156 VERT 4POS TIN datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 0.15A 4-X2SON datasheet.pdf