Amphenol RF A-1PA-132-200G2
A-1PA-132-200G2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-132-200G2
Brief Description
R/A PLUG JUMPER 1.32MM, 200MM LE
Datasheet Download
A-1PA-132-200G2.pdf
Availability of A-1PA-132-200G2
QUANTITY
A-1PA-132-200G2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-132-200G2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-132-200G2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Length7.87" (200mm)
Cable Type1.32mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorGray
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-132-200G2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-132-200G2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-132-200G2 Details Description
Related parts for A-1PA-132-200G2
IC REG LDO 3.3V 5A TO220-3 datasheet.pdf
CASE PLSTC YLW 19.75"L X 15.53"W datasheet.pdf
IC SWITCH BUS 20BIT FET 48-TSSOP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPST-NO 20A 12V datasheet.pdf
SWITCH REED 1000VDC 100W AXL datasheet.pdf
RES SMD 4.93KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 17POS 45DEG 3.5MM datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
FIXED IND 8.2NH 600MA 130 MOHM datasheet.pdf