ASSMANN WSW Components A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
A-HDMI284-19-B-E-02-01-R picture photo
Mfg. Part Number
A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
Manufacturer
Product Category
USB, DVI, HDMI Connectors
Brief Description
Connector HDMI 19 Position
Datasheet Download
A-HDMI284-19-B-E-02-01-R.pdf
Availability of A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
QUANTITY
A-HDMI284-19-B-E-02-01-R Order Process
Ship out your order
Specifications of A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
Internal Part NumberEIS-A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyUSB, DVI, HDMI Connectors
Series-
PackagingBulk
Connector TypeHDMI
Number of Contacts19
Gender-
Specifications-
Mounting Type-
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
Related LinksA-HDMI284-19, A-HDMI284-19-B-E-02-01-R Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-HDMI284-19-B-E-02-01-R Details Description
Related parts for A-HDMI284-19-B-E-02-01-R
CORD PATCH BANANA PLUG 48" BLACK datasheet.pdf
CONN BASE FOR DB25 BOTTOM ENTRY datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EYELET datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" SR STRAIGHT datasheet.pdf
TAPE METALIZED POLYESTER 1"X72YD datasheet.pdf
RES 121 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN BUTT HEATSHRINK 25PC datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 0.261 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf