ASSMANN WSW Components A-TB350-OP21
A-TB350-OP21 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP21
Datasheet Download
A-TB350-OP21.pdf
Availability of A-TB350-OP21
QUANTITY
A-TB350-OP21 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP21
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP21
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions21
Positions Per Level21
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Header OrientationVertical
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP21
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP21 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP21 Details Description
Related parts for A-TB350-OP21
RES SMD 698 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 11.3K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 250MW TSLP-3 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTR 10M M12 CONN datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf