ASSMANN WSW Components A-TB350-OP22
A-TB350-OP22 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP22
Datasheet Download
A-TB350-OP22.pdf
Availability of A-TB350-OP22
QUANTITY
A-TB350-OP22 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP22
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP22
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions22
Positions Per Level22
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Header OrientationVertical
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP22
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP22 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP22 Details Description
Related parts for A-TB350-OP22
IC BUS BUFF TRI-ST N-INV SOT23-5 datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 62MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' datasheet.pdf
RES 3.48 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
FIXED IND 56NH 500MA 320 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
RES SMD 1.01K OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf
CAP CER 220PF 760VAC Y5S RADIAL datasheet.pdf