ASSMANN WSW Components A-TB350-OP24
A-TB350-OP24 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP24
Datasheet Download
A-TB350-OP24.pdf
Availability of A-TB350-OP24
QUANTITY
A-TB350-OP24 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP24
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions24
Positions Per Level24
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Header OrientationVertical
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP24
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP24 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP24 Details Description
Related parts for A-TB350-OP24
PIN RECPT .032/.046 DIA 0322 SER datasheet.pdf
MODULE EVALUATION FOR ADS5545 datasheet.pdf
CABLE MOLDED RG58/U 72" datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 28-SSOP datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
D4NL-4EDA-B-NPT datasheet.pdf
CONN RECEPT 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
CAP FILM 3NF 5% 1600VDC RAD datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 12VDC datasheet.pdf