ASSMANN WSW Components A-TB350-OQ09CH
A-TB350-OQ09CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OQ09CH
Datasheet Download
A-TB350-OQ09CH.pdf
Availability of A-TB350-OQ09CH
QUANTITY
A-TB350-OQ09CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OQ09CH
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OQ09CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions9
Positions Per Level9
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Header Orientation90°, Right Angle
Wire Gauge or Range - mm²-
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OQ09CH
Related LinksA-TB350, A-TB350-OQ09CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OQ09CH Details Description
Related parts for A-TB350-OQ09CH
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20QFN datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AD datasheet.pdf
OSCILLATOR PROG 3.3V +-50PPM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 76.8 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 10UF 50V Y5U 2220 datasheet.pdf
SCD-THR 3.81/22/90G 1.5SN BK datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
02P MTA100 CONN ASSY WHT 15AU datasheet.pdf
CAP FILM 2500VDC 0.016UF RADIAL datasheet.pdf