ASSMANN WSW Components A-TB381-OP24
A-TB381-OP24 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OP24
Datasheet Download
A-TB381-OP24.pdf
Availability of A-TB381-OP24
QUANTITY
A-TB381-OP24 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OP24
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OP24
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions24
Positions Per Level24
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
Header OrientationVertical
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating Finish-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OP24
Related LinksA-TB38, A-TB381-OP24 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OP24 Details Description
Related parts for A-TB381-OP24
Crystal 12.3520MHz 30ppm 18pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SOJ, 2.85mm pitch datasheet.pdf
IC DAC 16BIT R-R MICROPWR 8SOIC datasheet.pdf
TRANS PNP 60V 0.8A SOT223 datasheet.pdf
CONN PCMCIA CARD EDGE MNT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 909K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS VERT .100 TIN datasheet.pdf
RES 931 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
KEY datasheet.pdf
RES 14.3 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.11UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf