ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ15CH
A-TB381-OQ15CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ15CH
Datasheet Download
A-TB381-OQ15CH.pdf
Availability of A-TB381-OQ15CH
QUANTITY
A-TB381-OQ15CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ15CH
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ15CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions15
Positions Per Level15
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
Header Orientation90°, Right Angle
Wire Gauge or Range - mm²-
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
Contact Mating FinishTin
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ15CH
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ15CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ15CH Details Description
Related parts for A-TB381-OQ15CH
RES 560 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
ROUND SPACER #8 ALUMINUM 1" datasheet.pdf
RES SMD 1.96KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 10A TO220FP datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A SOT223-6 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
.156 RECEP STRIP UNPLT datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS RT ANG W/SKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 0.4MM 20POS DUAL SMD datasheet.pdf
CONN MOD JACK 6P2C VERT UNSHLD datasheet.pdf
OSC XO 4.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf