ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ17CH
A-TB381-OQ17CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ17CH
Datasheet Download
A-TB381-OQ17CH.pdf
Availability of A-TB381-OQ17CH
QUANTITY
A-TB381-OQ17CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ17CH
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ17CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions17
Positions Per Level17
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ17CH
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ17CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ17CH Details Description
Related parts for A-TB381-OQ17CH
FIXED IND 270NH 280MA 1.1 OHM datasheet.pdf
CLAMP TIE STD .10SCR 50LB 12.0" datasheet.pdf