ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ19CV
A-TB381-OQ19CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ19CV
Datasheet Download
A-TB381-OQ19CV.pdf
Availability of A-TB381-OQ19CV
QUANTITY
A-TB381-OQ19CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ19CV
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ19CV
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions19
Positions Per Level19
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ19CV
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ19CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ19CV Details Description
Related parts for A-TB381-OQ19CV
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.47K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 750VDC RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 30PPM 2X2.5MM datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 157MA 2.8 OHM SMD datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
FIXED IND 91NH 160MA 2.3 OHM SMD datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 10% 250VDC RAD datasheet.pdf