ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ20CV
A-TB381-OQ20CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ20CV
Datasheet Download
A-TB381-OQ20CV.pdf
Availability of A-TB381-OQ20CV
QUANTITY
A-TB381-OQ20CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ20CV
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ20CV
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions20
Positions Per Level20
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ20CV
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ20CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ20CV Details Description
Related parts for A-TB381-OQ20CV
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 110POS TYPE A VERT datasheet.pdf
IC BUFF/CONVERTER HEX 16TSSOP datasheet.pdf
MOSFET 6N-CH 75V 110A ISOPLUS datasheet.pdf
RES SMD 5.1M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 34POS VERT 3.81MM datasheet.pdf
RES 470 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PROX 24CH 5M 12-24VDC NPN datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELD LED 4 PORT datasheet.pdf
RES 50.5K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf