ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ23CV
A-TB381-OQ23CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ23CV
Datasheet Download
A-TB381-OQ23CV.pdf
Availability of A-TB381-OQ23CV
QUANTITY
A-TB381-OQ23CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ23CV
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ23CV
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions23
Positions Per Level23
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ23CV
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ23CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ23CV Details Description
Related parts for A-TB381-OQ23CV
RES SMD 499 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 549K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.47UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
RELAY TIME DELAY 2PDT 115VAC datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
IC BUFF/DVR 3ST OCTAL 20TSSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.15A 8QFN datasheet.pdf