ASSMANN WSW Components A-TB381-TT05
A-TB381-TT05 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-TT05
Datasheet Download
A-TB381-TT05.pdf
Availability of A-TB381-TT05
QUANTITY
A-TB381-TT05 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-TT05
Internal Part NumberEIS-A-TB381-TT05
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypePlug for Unshrouded Header
Number of Positions5
Positions Per Level5
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-TT05
Related LinksA-TB38, A-TB381-TT05 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-TT05 Details Description
Related parts for A-TB381-TT05
TAPE SUPER 88 VINYL 3/4 X 66 FT datasheet.pdf
IDC CABLE - CKR14G/AE14G/CKR14G datasheet.pdf
BOX ALUM BLACK 5.83"L X 4.25"W datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 3.15A 125VAC 63VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .050 SMD datasheet.pdf
FUSE BRD MNT 12A 72VAC 60VDC SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 3.3A 28 MOHM SMD datasheet.pdf