ASSMANN WSW Components A-TB381-TT14
A-TB381-TT14 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-TT14
Datasheet Download
A-TB381-TT14.pdf
Availability of A-TB381-TT14
QUANTITY
A-TB381-TT14 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-TT14
Internal Part NumberEIS-A-TB381-TT14
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypePlug for Unshrouded Header
Number of Positions14
Positions Per Level14
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-TT14
Related LinksA-TB38, A-TB381-TT14 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-TT14 Details Description
Related parts for A-TB381-TT14
RES SMD 3.65M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS SKT datasheet.pdf
CONN FFC TOP 33POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
3.50MM EURO PLUG VERT ME FWE GRN datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
3.96 EP HDR ASSY 5P(YELLOW) datasheet.pdf
508 TB SOCKET CLOSE VER datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 2.2A 190 MOHM datasheet.pdf
IC MPU I.MX6SOLOX 1GHZ 400BGA datasheet.pdf
IC REG ADJ 2.8A 16QFN datasheet.pdf