ASSMANN WSW Components A-TB500-HA09V
A-TB500-HA09V picture photo
Mfg. Part Number
A-TB500-HA09V
Datasheet Download
A-TB500-HA09V.pdf
Availability of A-TB500-HA09V
QUANTITY
A-TB500-HA09V Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB500-HA09V
Internal Part NumberEIS-A-TB500-HA09V
Number of Levels1
Positions Per Level9
Pitch0.197" (5.00mm)
Mating OrientationVertical with Board
Current10A
Voltage300V
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB500-HA09V
Related LinksA-TB50, A-TB500-HA09V Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB500-HA09V Details Description
Related parts for A-TB500-HA09V
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 44 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS R/A THRU HO datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A 8SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP GP 5MHZ RRO SOT23-5 datasheet.pdf
RES SMD 22K OHM 5% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 158 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 200W datasheet.pdf
2064-7 SCRAP CUTOFF BLAD datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
5.0MM EURO HEADER RA ME GRN 16CK datasheet.pdf
RES SMD 71.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf