ASSMANN WSW Components A-TB500-OQ05CH
A-TB500-OQ05CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB500-OQ05CH
Datasheet Download
A-TB500-OQ05CH.pdf
Availability of A-TB500-OQ05CH
QUANTITY
A-TB500-OQ05CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB500-OQ05CH
Internal Part NumberEIS-A-TB500-OQ05CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions5
Positions Per Level5
Number of Levels1
Pitch0.197" (5.00mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB500-OQ05CH
Related LinksA-TB500, A-TB500-OQ05CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB500-OQ05CH Details Description
Related parts for A-TB500-OQ05CH
RES SMD 249K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN HOOD CPLNG BOTTOM SZ7 PG21 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.25V 0.4A 8SON datasheet.pdf
SURGE SUPP TBU 400VIMP SMD datasheet.pdf
OSLON SSL HYPER RED 645NM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf