ASSMANN WSW Components A-TB500-OQ07CH
A-TB500-OQ07CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB500-OQ07CH
Datasheet Download
A-TB500-OQ07CH.pdf
Availability of A-TB500-OQ07CH
QUANTITY
A-TB500-OQ07CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB500-OQ07CH
Internal Part NumberEIS-A-TB500-OQ07CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions7
Positions Per Level7
Number of Levels1
Pitch0.197" (5.00mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB500-OQ07CH
Related LinksA-TB500, A-TB500-OQ07CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB500-OQ07CH Details Description
Related parts for A-TB500-OQ07CH
MOSFET N-CH 800V 20A TO-268 datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5.1V +/-12V 12V 75W datasheet.pdf
IC VOLT SUPERVISOR 4.64V SOT23-3 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100LQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
SENSOR GAUGE 0-6 BAR datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
RES 361K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf