ASSMANN WSW Components A-TB500-OQ10CH
A-TB500-OQ10CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB500-OQ10CH
Datasheet Download
A-TB500-OQ10CH.pdf
Availability of A-TB500-OQ10CH
QUANTITY
A-TB500-OQ10CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB500-OQ10CH
Internal Part NumberEIS-A-TB500-OQ10CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package600
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions10
Positions Per Level10
Number of Levels1
Pitch0.197" (5.00mm)
Header Orientation90°, Right Angle
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB500-OQ10CH
Related LinksA-TB500, A-TB500-OQ10CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB500-OQ10CH Details Description
Related parts for A-TB500-OQ10CH
SET CROCODILE CLIP CAT III 600V datasheet.pdf
CONN DUST COVER DYNASTACK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS VERT GOLD datasheet.pdf
RES 312K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
OSC VCXO 156.25MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 9 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES SMD 2.2M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT datasheet.pdf
256M PSRAM X16 ADM 133MHZ IND datasheet.pdf
CAP POLY 1000UF 20% 4V SMD datasheet.pdf