ASSMANN WSW Components A-TB508-OQ22CV
A-TB508-OQ22CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB508-OQ22CV
Datasheet Download
A-TB508-OQ22CV.pdf
Availability of A-TB508-OQ22CV
QUANTITY
A-TB508-OQ22CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB508-OQ22CV
Internal Part NumberEIS-A-TB508-OQ22CV
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions22
Positions Per Level22
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
Header OrientationVertical
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating FinishTin
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB508-OQ22CV
Related LinksA-TB508, A-TB508-OQ22CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB508-OQ22CV Details Description
Related parts for A-TB508-OQ22CV
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
IC 1-PORT T1/E1 PAR TXCVR 44LQFP datasheet.pdf
MOSFET P-CH 450V 0.075A SOT223 datasheet.pdf