ASSMANN WSW Components A-TB508-VK14
A-TB508-VK14 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB508-VK14
Datasheet Download
A-TB508-VK14.pdf
Availability of A-TB508-VK14
QUANTITY
A-TB508-VK14 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB508-VK14
Internal Part NumberEIS-A-TB508-VK14
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions14
Positions Per Level14
Number of Levels1
Pitch0.200" (5.08mm)
ColorGreen
Operating Temperature-30°C ~ 105°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB508-VK14
Related LinksA-TB50, A-TB508-VK14 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB508-VK14 Details Description
Related parts for A-TB508-VK14
RES ARRAY 8 RES 560 OHM 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 825 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 2.1 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 79POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
C/A 12FIB SM MPO-MPO datasheet.pdf
ADAPTER 100-FPBGA ISPGDX2-64 datasheet.pdf
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS INLINE PIN datasheet.pdf