Xilinx A-U200-P64G-PQ-G
A-U200-P64G-PQ-G picture photo
Mfg. Part Number
A-U200-P64G-PQ-G
Manufacturer
Product Category
XILINX CPLD FPGA IC
Brief Description
XILINX IC A-U200-P64G-PQ-G In stock
Datasheet Download
A-U200-P64G-PQ-G.pdf
Availability of A-U200-P64G-PQ-G
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
A-U200-P64G-PQ-G Order Process
Ship out your order
Specifications of A-U200-P64G-PQ-G
Internal Part NumberEIS-A-U200-P64G-PQ-G
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by XILINX
Delivery TimeIn stock, ship A-U200-P64G-PQ-G today
SeriesA-U200-P
Lifecycle statusContact us
RoHS StatusContact us
HTS Code-
Number of CLBs-
Number of Terminals-
Technology-
Feature-
Package Code-
Package Shape-
Package Style-
Surface Mount-
Width-
Length-
Moisture Sensitivity Level-
Peak Reflow Temperature (Cel)-
Combinatorial Delay of a CLB-Max-
alternates-
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature-
PackagingTray / Tape and Reel / Tube
SPQ MOQ1 Piece
ApplicationMilitary or Industrial for A-U200-P64G-PQ-G
Alternative Part (Replacement)EIS-A-U200-P64G-PQ-G
Country of OriginUSA TAIWAN KOREA
Weight0.005KG
Additional ServicesProgramming and tape packing or testing
DistributorEIS LIMITED
Related LinksA-U200-P, A-U200-P64G-PQ-G Datasheet, Xilinx Distributor
A-U200-P64G-PQ-G Details Description
Related parts for A-U200-P64G-PQ-G
MOSFET N-CH 55V 220A TO-263-7 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM 16HTSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT CONT 17-20AWG TIN datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 0.1% 1W 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG BLU SHLD 1000' datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS SNGL .100 STR datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN HDR 4POS 2.54MM T/H R/A datasheet.pdf