Omron Automation & Safety A16N-MR165
A16N-MR165 picture photo
Mfg. Part Number
A16N-MR165
Brief Description
SWITCH PLATE E-STOP LO/OFF/RAISE
Datasheet Download
A16N-MR165.pdf
Availability of A16N-MR165
QUANTITY
A16N-MR165 Order Process
Ship out your order
Specifications of A16N-MR165
Internal Part NumberEIS-A16N-MR165
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A16N-MR165
Related LinksA16N-, A16N-MR165 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A16N-MR165 Details Description
Related parts for A16N-MR165
RES SMD 2.26KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.65M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf