Omron Automation & Safety A22N-MR18
A22N-MR18 picture photo
Mfg. Part Number
A22N-MR18
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
IN
Datasheet Download
A22N-MR18.pdf
Availability of A22N-MR18
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
A22N-MR18 Order Process
Ship out your order
Specifications of A22N-MR18
Internal Part NumberEIS-A22N-MR18
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Switches
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22N-MR18
Related LinksA22N, A22N-MR18 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22N-MR18 Details Description
Related parts for A22N-MR18
DIP CABLE - CDR40S/AE40G/CDR40S datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS FREE HNG W/SCKT datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 20"L X 16"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES 18 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN HEADER .050" 34POS datasheet.pdf