Omron Automation & Safety A22N-PS155
A22N-PS155 picture photo
Mfg. Part Number
A22N-PS155
Brief Description
FAST-OFF-SLOW
Datasheet Download
A22N-PS155.pdf
Availability of A22N-PS155
QUANTITY
A22N-PS155 Order Process
Ship out your order
Specifications of A22N-PS155
Internal Part NumberEIS-A22N-PS155
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22N-PS155
Related LinksA22N-, A22N-PS155 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22N-PS155 Details Description
Related parts for A22N-PS155
RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC POT DGTL 128TP LN LP 16-QFN datasheet.pdf
IC SRAM 36MBIT 400MHZ 165FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 86.6 OHM 1% 20W datasheet.pdf
SUB-LENS OPTX SER WIDE 16DEG datasheet.pdf
CAP TANT 0.33UF 5% 50V AXIAL datasheet.pdf
SENSOR PROX PNP 50-200MM 12-24V datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 50V X5R 0805 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB 64TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK datasheet.pdf