Omron Automation & Safety A22NZ-3RR-NYA
A22NZ-3RR-NYA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-3RR-NYA
Manufacturer
Product Category
Configurable Switch Components - Body
Brief Description
YEL 3 POS METAL RTN R
Datasheet Download
A22NZ-3RR-NYA.pdf
Availability of A22NZ-3RR-NYA
QUANTITY
A22NZ-3RR-NYA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-3RR-NYA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-3RR-NYA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Switches
FamilyConfigurable Switch Components - Body
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-3RR-NYA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-3RR-NYA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-3RR-NYA Details Description
Related parts for A22NZ-3RR-NYA
RES CHAS MNT 5 OHM 10% 300W datasheet.pdf
IC SWITCH AUD TRPL SPDT 14-TSSOP datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 24TSSOP datasheet.pdf
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK 20POS PLC IN/OUT datasheet.pdf
CONN HEADER 22POS 1MM GOLD SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 36VOUT 50W datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.563" (14.30mm) datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 62 Position Through Hole Solder datasheet.pdf