Omron Automation & Safety A22NZ-L-WA
A22NZ-L-WA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-L-WA
Manufacturer
Product Category
Configurable Switch Components - Illumination Source
Brief Description
WHITE LED 6 VAC/VDC
Datasheet Download
A22NZ-L-WA.pdf
Availability of A22NZ-L-WA
QUANTITY
A22NZ-L-WA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-L-WA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-L-WA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Switches
FamilyConfigurable Switch Components - Illumination Source
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-L-WA
Related LinksA22NZ, A22NZ-L-WA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-L-WA Details Description
Related parts for A22NZ-L-WA
CARDEDGE 30POS DL .156 GREEN PCB datasheet.pdf
CONN FFC TOP 17POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
BOARD EVALUATION FOR ADC081S051 datasheet.pdf
CABLE 3COND 12AWG ORANGE 250' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 22.99MM datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RES 27 OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
12000UF 450V 90X220MM 85C 2000H datasheet.pdf