Omron Automation & Safety A22NZ-MMA-TYA
A22NZ-MMA-TYA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MMA-TYA
Brief Description
YEL BRSHD METL, MUSHROOM LIGHT
Datasheet Download
A22NZ-MMA-TYA.pdf
Availability of A22NZ-MMA-TYA
QUANTITY
A22NZ-MMA-TYA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MMA-TYA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MMA-TYA
SeriesA22NL
(Select First, Then Apply Filters) Compatible SeriesOmron, A22NL
Actuator TypePushbutton, Round
IlluminationIlluminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s), Illumination Source
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MMA-TYA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MMA-TYA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MMA-TYA Details Description
Related parts for A22NZ-MMA-TYA
CONN EDGECARD 100PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 11POS TIN datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 3.9GHZ SOT23-6 datasheet.pdf
LCD MOD CHAR 1X16 AMB TRANSFL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS IDC 22AWG .156 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 21POS 5.08MM datasheet.pdf
Connector Socket 20 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT SKT datasheet.pdf