Omron Automation & Safety A22NZ-MMM-TRA
A22NZ-MMM-TRA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MMM-TRA
Brief Description
RED BRSHD METL, MUSHROOM LIGHT
Datasheet Download
A22NZ-MMM-TRA.pdf
Availability of A22NZ-MMM-TRA
QUANTITY
A22NZ-MMM-TRA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MMM-TRA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MMM-TRA
SeriesA22NL
(Select First, Then Apply Filters) Compatible SeriesOmron, A22NL
Actuator TypePushbutton, Round
IlluminationIlluminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s), Illumination Source
TypeMomentary
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MMM-TRA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MMM-TRA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MMM-TRA Details Description
Related parts for A22NZ-MMM-TRA
IC OPAMP GP 5.5KHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.85V 0.1A 8SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 48 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
POT 100K OHM 2W CERMET LINEAR datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2414 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 22POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN datasheet.pdf
RES 301K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
MODULE EVAL FOR TAS5548 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 75K OHM 16SOIC datasheet.pdf