Omron Automation & Safety A22NZ-MNA-TAA
A22NZ-MNA-TAA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MNA-TAA
Brief Description
BLU BRSHD MTL BEZEL, FLAT ILUM
Datasheet Download
A22NZ-MNA-TAA.pdf
Availability of A22NZ-MNA-TAA
QUANTITY
A22NZ-MNA-TAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MNA-TAA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MNA-TAA
SeriesA22NL
(Select First, Then Apply Filters) Compatible SeriesOmron, A22NL
Actuator TypePushbutton, Round
IlluminationIlluminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s), Illumination Source
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MNA-TAA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MNA-TAA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MNA-TAA Details Description
Related parts for A22NZ-MNA-TAA
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
RES 51 OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
CBL 31POS 0.5MM JMPR TYPE A 1' datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
RES 1.8 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 8COND 28AWG 1000' datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE PIN datasheet.pdf
RJ45 RA SHIELDED WITH LED datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 4POS 2.2MM datasheet.pdf
AC FAN MOTOR datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf