Omron Automation & Safety A22NZ-MNM-TWA
A22NZ-MNM-TWA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MNM-TWA
Brief Description
WHT BRSHD MTL BEZEL, FLAT ILUM
Datasheet Download
A22NZ-MNM-TWA.pdf
Availability of A22NZ-MNM-TWA
QUANTITY
A22NZ-MNM-TWA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MNM-TWA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MNM-TWA
SeriesA22NL
(Select First, Then Apply Filters) Compatible SeriesOmron, A22NL
Actuator TypePushbutton, Round
IlluminationIlluminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s), Illumination Source
TypeMomentary
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MNM-TWA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MNM-TWA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MNM-TWA Details Description
Related parts for A22NZ-MNM-TWA
IC REG LDO 5V 1A D2PAK datasheet.pdf
CAP CER 680PF 25V 0402 datasheet.pdf
RES SMD 16.5K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
C/A LC TO LC MM 2.0MM datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 106.25MHZ PECL SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf