Omron Automation & Safety A22NZ-RMA-NGA
A22NZ-RMA-NGA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-RMA-NGA
Brief Description
GREEN METAL, MUSHROOM
Datasheet Download
A22NZ-RMA-NGA.pdf
Availability of A22NZ-RMA-NGA
QUANTITY
A22NZ-RMA-NGA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-RMA-NGA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-RMA-NGA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-RMA-NGA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-RMA-NGA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-RMA-NGA Details Description
Related parts for A22NZ-RMA-NGA
TRIMMER 100K OHM 0.3W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 24POS .156 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 WW datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 450W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
FFC 0.50 TYPE D 33 CKTS LGT 254 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A MINISMA datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 56POS SKT datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 35W datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 16V X5R 0402 datasheet.pdf