Omron Automation & Safety A22R-QR-10M
A22R-QR-10M picture photo
Mfg. Part Number
A22R-QR-10M
Manufacturer
Product Category
Pushbutton Switches
Brief Description
NONLIGHTED BLACK BEZEL PB,RED
Datasheet Download
A22R-QR-10M.pdf
Availability of A22R-QR-10M
QUANTITY
A22R-QR-10M Order Process
Ship out your order
Specifications of A22R-QR-10M
Internal Part NumberEIS-A22R-QR-10M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Switches
FamilyPushbutton Switches
SeriesA22R
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22R-QR-10M
Related LinksA22R-, A22R-QR-10M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22R-QR-10M Details Description
Related parts for A22R-QR-10M
RES ARRAY 8 RES 330K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 50V Y5V 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 55MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .125 SQ WW datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 5% 1/2W 2010 datasheet.pdf
RES 6.65K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 36POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .050 THRUHL datasheet.pdf