Vishay/BCcomponents A332K15X7RH5TAA
A332K15X7RH5TAA picture photo
Mfg. Part Number
A332K15X7RH5TAA
Brief Description
CAP CER 3300PF 100V X7R AXIAL
Datasheet Download
A332K15X7RH5TAA.pdf
Availability of A332K15X7RH5TAA
QUANTITY
A332K15X7RH5TAA Order Process
Ship out your order
Specifications of A332K15X7RH5TAA
Internal Part NumberEIS-A332K15X7RH5TAA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package7,000
SeriesA
PackagingTape & Reel (TR)
Capacitance3300pF
Tolerance±10%
Voltage - Rated100V
Temperature CoefficientX7R
Mounting TypeThrough Hole
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Package / CaseAxial
Size / Dimension0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A332K15X7RH5TAA
Related LinksA332K15, A332K15X7RH5TAA Datasheet, Vishay/BCcomponents Distributor
A332K15X7RH5TAA Details Description
Related parts for A332K15X7RH5TAA
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR 2.2W D 28TQFN datasheet.pdf
LED CBI 3MM 4X1 YLW,GRN,YLW,GRN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf
30+30 DIL HORIZ PIN HDR datasheet.pdf
FIXED IND 360UH 134MA 12.5 OHM datasheet.pdf
PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 127 TYP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 5% 250VDC datasheet.pdf